Strona główna SK-TRANS

Tomasz MaciejewskiMieszkam w Anglii ze swoją rodziną od 4 lat. Nowa praca wymagała ode mnie zmianę miejsca zatrudnienia, dlatego byliśmy zmuszeni znaleźć specjalistów, którzy pomogą nam w przeprowadzce. Szukając szybkiego i bezpiecznego przewozu do Londynu, natknąłem się na ofertę SK TRANS. Współpraca układała się wzorowo, dlatego również korzystam z ich usług obejmujących przewóz osób do Polski, kiedy wracam do ojczyzny na święta. Moi znajomi również stali się Klientami tej firmy i chwalą sobie także przewóz paczek do Polski. Polecam wszystkim!

Agata MiłoszewskaWyjechałam do Anglii za pracą i postanowiłam co jakiś czas przesyłać mojej rodzinie w Polsce paczki. Kiedy sprawdzałam w internecie, jak wygląda przewóz paczek do Anglii, znajomi polecili mi SK. Trans. Wcześniej już jechali z tą firmą busem do Anglii, nadawali przesyłki do Polski i wszystko było w jak najlepszym porządku. Przekonało mnie to i nie żałuję. Ceny są naprawdę niskie w porównaniu z innymi przewoźnikami, a rodzina dostała paczkę nienaruszoną i w terminie. Zdecydowanie polecam i na pewno skorzystam jeszcze w przyszłości

Radek LeszczyńskiJuż trzeci raz korzystam z tego typu przewozów, jednak dopiero tym razem skorzystałem z usług firmy SK Trans. Jechałem ich busem do Anglii i muszę powiedzieć, że była to szybka i wygodna podróż. Transport do Anglii w ogóle jest dobrze rozwinięty, ale tutaj nie dość, że jest komfortowo, to jeszcze tanio. Jakby tego było mało, kierowca był bardzo miły, a bus nowoczesny, co było dla mnie ważne, ponieważ podróżowałem z rodziną. Serdecznie polecam, nie ma co się zastanawiać!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego